صفحه اصلی --> درباره ما

معرفی برند هوم پلاس  
برند هوم پلاس، یکی از برندهای متعلق به گروه محصولات بهداشت خانه و بهداشت ظروف شرکت تولیدی و شیمیایی پاکشو می باشد که از سال 1381 محصولات خود را وارد بازار ایران نمود. حضور این برند در بازار و قرار گرفتن آن در کنار بزرگترین برندهای جهان و ایران مرهون تلاشها و تحقیقات فراوان همکاران در شرکت پاکشو می باشد که باعث گردید تا محصولات این برند از کیفیتی برابر با نمونه های خارجی برخوردار گردد.
این برند از بدو ظهورش بهبود و پیشرفت مستمر، تلاش برای ارتقا رضایت مصرف کنندگان و ایجاد ارزش برای آنان را سرلوحه کار خود قرار داده و سعی نموده ابتدا نیازهای مصرف کنندگانش را شناسایی و سپس با تمرکز بر فعالیت های تحقیق و توسعه، محصولی مطابق با آن نیازها را روانه بازار نماید.
هوم پلاس برندی است که هدف خود را ارتقای سطح کیفی زندگی مصرف کنندگانش بوسیله ایجاد حس آرامش، زیبایی و پاکیزگی به محل زندگی، کار و استراحت آنها قرار داده است و در همین راستا و برای رسیدن به این هدف همواره سه عنصر زیر را مد نظر قرار داده است:

طراحی زیبا و به روز در بسته بندی محصولات
استفاده از رایحه های جدید و رنگهای زیبا برای ایجاد تجربه جدید در ذهن مصرف کنندگان
ارائه محصولات با کیفیت جهت انجام وظایف کارکردی بر اساس نیازها و تکنولوژیهای روز

این برند ابتدا با تولید محصول شیشه پاک کن وارد بازار گردیده و در ادامه با هدف گسترش سبد کالایی، محصولاتی همچون سفیدکننده، جرمگیر، پاک کننده های چند منظوره، گاز پاک کن، پاک کننده شیرآلات و سطوح حمام، مایعات ظرفشویی، مایع مکمل ماشین ظرفشویی، پودر ماشین ظرفشویی و نمک مخصوص سختی گیری ماشین ظرفشویی را به بازار عرضه نموده است. هم اکنون محصولات بهداشت خانه هوم پلاس تحت عنوان سری اقیانوس (Ocean Series) و محصولات بهداشت ظروف این برند تحت عنوان سری راز درخشندگی (Shining Secret Series) عرضه می شوند.